"OSTAVKA IZRAZ HRABROSTI I ODGOVORNOSTI" Đurić: Vučević pokazao da politika nije pitanje ličnog interesa, već službe narodu i otadžbini
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić oglasio se povodom ostavke premijera Miloša Vučevića.
Foto: D. Milovanović
Izražavam duboko poštovanje prema odluci Miloša Vučevića da podnese ostavku.
- Predsednik vlade je svojom ostavkom pokazao da politika nije pitanje ličnog interesa, već službe narodu i otadžbini. Ovaj čin nije izraz slabosti, već hrabrosti i odgovornosti čoveka koji stavlja dobrobit Srbije iznad svega. Njegova odluka predstavlja snažan i nesebičan odgovor na potrebe društva, dokazujući da se politika može voditi časno i savesno, čak i u najtežim okolnostima. Kao predsednik vlade, ali i dugogodišnji saradnik Aleksandra Vučića, Vučević je dao i uveren sam, nastaviće da i nadalje daje nemerljiv doprinos izgradnji stabilne i prosperitetne Srbije. Njegova posvećenost miru, napretku i jedinstvu naše zemlje ostaje upamćena kao primer istinskog patriotizma i državničke odgovornosti. Miloš Vučević ostaje moj prijatelj i stranački šef u SNS i ponosan sam što smo saborci u borbi za bolju Srbiju. Njegova odluka nas podseća da se istinska snaga ne ogleda u funkcijama, već u hrabrosti da se odbrane vrednosti koje nas definišu. Do pobede - objavio je Đurić na mreži H.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)