KO ZAPRAVO KOORDINIRA HAOSOM
OPOZICIJA je nastavila starim putem i nasilje sa ulica prenela u Skupštinu Grada Novog Sada gde je nakon zatražena sednica o razrešenju gradonačelnika Novog Sada zbog navodne političke odgovornosti za tragediju na železničkoj stanici sabotirala rad iste.
Foto: Printskrin
Podsećamo da su isti scenarijo primenili u republičkom parlamentu kada su zatražili raspravu na temu rudarenja litijuma.
Ni tajkunski mediji nisu gubili vreme. Nastavljaju sa spinovanjem. Ovaj put sa člankom čiji naslov glasi: “Vlast izvela ljude iz javnih preduzeća da vređaju odbornike i prave haos”. Targetirajući na ovaj način sve pristojne građane koji žele da se suprotstave njihovom nasilju.
U toku današnje sednice stotinjak, narodski rečeno dobro devizno podmazanih vandala, pravila je haos pred skupštinom. Pištaljke i transparenti nisu bili dovoljni. Već su po ko zna koji put pokazali svoje pravo lice – koristeći dimne bombe i napadajući obezbeđenje skupštine i srpske policajce koji štite institucije svoje države.
Nasilje je eskaliralo kada su na poziv NATO odbornika po unapred dogovorenom scenariju, stotinjak njihovih razuzdanih sledbenika, odlučili da im se pridruže u skupštini, ne bi li izazvali što veći haos i pričinili što veću štetu još jednoj srpskoj instituciji.
Ko zapravo koordinira ovim haosom? Ne znaju ni sami njegovi tvorci jer ne mogu da se dogovore ko je njihov poglavica.
Na kraju je došlo i do njihovog međusobnog obračuna. Pa su još jednom pokazalčo narodu kako bi oni vodili državu da su oni na vlasti.
Preporučujemo
ISAILOVIĆ BLOKADERSKIM MEDIJIMA: Gledajte TelKast, tu se kriju odgovori na vaše dileme
09. 07. 2026. u 20:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (21)