OTKRIVAMO: Ne prija mu srpska himna, a ćerku zaposlio u državnoj ustanovi
ZAMENIK predsednika opštine Preševo Ragmi Mustafa, inače osvedočeni zagovornik albanskog separatizma, zajedno sa svojim partijskim kolegama iz redova Demokratske partije Albanaca (DPA) prisustvovao je skupu povodom obeležavanja albanskog nacionalnog praznika Dan zastave, koji je održan juče, 28. novembra, u restoranu „Bici Resort“ u Bujanovcu.
Foto: Novosti
Pomenutom skupu su, između ostalih, prisustvovali i predstavnik Ambasade Albanije u Beogradu Bardilj Camaj i državni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije Nikola Stojanović.
Budući da je tom prilikom, nakon intoniranja himne Albanije, intonirana i himna Republike Srbije, Mustafa je u tom trenutku demonstrativno napustio pomenuti objekat u koji se potom nije vraćao, iskazujući na taj način još jednom nepoštovanje prema državi čiji je građanin.
Međutim, ono što je za razliku od njegovih dobro poznatih separatističkih stavova posebno interesantno jeste to da je Mustafa nedavno zaposlio svoju ćerku u Domu zdravlja u Preševu, pri čemu trenutno na sve moguće načine nastoji da umoli rukovodstvo ove državne ustanove da joj ugovor o radu bude produžen.
Dodajmo još i to da je ovaj osvedočeni licemer pre početka pomenutog skupa fotografisan kako zajedno sa predsednicom opštine Preševo Arditom Sinani sa prozora rukama pokazuje dvoglavog orla, separatistički simbol tzv. Velike Albanije, unoseći na taj način dodatni nemir među svoje sugrađane srpske nacionalnosti.
Preporučujemo
OGLASIO SE DARKO MLADIĆ: Upozorio na lažne vesti o zdravstvenom stanju generala
09. 07. 2026. u 14:31
OVAKO N1 LAŽE NAROD SRBIJE: Izvrtanje činjenica i sramne tvrdnje (VIDEO)
09. 07. 2026. u 14:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (1)