NOVA PRETNJA LAŽNOG EKOLOGA: Nećemo dočekati otvaranje rudnika, na ovaj ili na onaj način (VIDEO)
NEBOJŠA Petković iz udruženja "Ne damo Jadar" zapretio je da niko neće dočekati otvaranje rudnika, na ovaj ili onaj način.
Foto: Printskrin
- Ja sam siguran da mi ovde koji živimo, koji smo u prvim redovima ove borbe, sigurno nećemo dočekati otvaranje rudnika na ovaj ili onaj način, pa sad tumačite kako god - istakao je Petković.
Preporučujemo
LITVANIJA: Opoziciona Socijaldemokratska stranka vodi na prevremenim izborima
27. 10. 2024. u 22:16
ZATVORENA BIRALIŠTA U GRUZIJI: I vladajuća stranka i opozicija proglasile pobedu
26. 10. 2024. u 19:18
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (3)