VUČIĆU GLEDA U FARMERKE, A ON JE SVE ŠTO IMA UKRAO OD NARODA: Evo kako je Verica Barać raskrinkala Đilasov lopovluk! (VESTI)
JUČERAŠNjE zasedanje Skupštine Srbije obeležili su sramni ispadi Dragana Đilasa i njegove prozivke na račun predsednika Srbije. Međutim, istinu je ipak teško sakriti, bez obzira na to koliko se Đilas trudio da sakrije svoje malverzacije od javnosti.
Foto: Printskrin
Verica Barać, predsednica Saveta za borbu protiv korupcije, istakla je u jednoj svojoj izjavi kako je "ovde dozvoljeno da gradonačelnik Beograda ima privatne firme koje se bave medijima, jer to ne bi bio Šaper, Đilas i agencija za Dinkića da nema veze".
- Naprotiv, ima veoma veze. Jer bi pitali kakvo je njihovo mesto na tržištu da nisu vezani za Tadića, za Demokratsku stranku i još najgore vezani su za bucet. I to tvrditi da nema veze, nego su oni kreativni ljudi koji po svojoj pameti okreću tolike pare, to je bezobrazluk i cinizam. Stalno posluju sa budžetom - rekla je ona, između ostalog.
Opširnije u videu koji sledi:
BONUS VIDEO: ŠOLAKOVCI RAZOČARANI: Vučić se uspešno izborio protiv rezolucije o Srebrenici
Preporučujemo
VULIN PORUČIO: Imam simpatije za Đilasa, on je uništio DS, a danas uništava opoziciju
25. 09. 2024. u 12:17
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)