OVO JE KRIVIČNO DELO! Preplanuli Pajtić širi paniku i zastrašuje građane, dok širi laži o "razoranoj Srbiji" (VIDEO)
BIVŠI predsednik Demokratske stranke i opozicionar Bojan Pajtić krenuo je u kampanju zastrašivanja naroda iznoseći laži na opozicionoj televiziji Nova S u vlasništvu Dragana Šolaka da će cela Srbija biti razorana.
Foto: Printscreen
- Ovde je u pitanju život i zdravlje dece i budućih naraštaja. Ovde je pitanje, dakle, da li uopšte ima smisla živeti u ovoj zemlji ako se realizuje projekat gde praktično cela centralna Srbija treba da postane rudnik. Jer to nije samo jedan rudnik, videli smo šta je namera - dakle, da se sva Srbija razore i to je pitanje sad opstanka, pitanje života i smrti - rekao je Pajtić.
Pogledajte priloženi snimak:
IRAN POKRENUO NOVI TALAS NAPADA: Rakete padaju na Dubai, pogođen aerodrom u Kuvajtu (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 17:15
PROJEKTILI PADAJU NA DUBAI: Pogledajte neverovatan snimak, snažna eksplozija (VIDEO)
Dopisnici agencije AFP čuli su snažnu eksploziju u Dubaiju u subotu, a jedan od njih video je oblak dima kako se uzdiže iznad grada.
28. 02. 2026. u 16:42
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)