POSLE CRNE GORE I GRČKA IZDALA SRBIJU: Sraman postupak - opet udaraju po svojoj pravoslavnoj braći

Andrijana Nešić

21. 05. 2024. u 18:55

KAKO "Novosti" saznaju postoji velika mogućnost da će Grčka glasati za Rezoluciju o genocidu usmerenu protiv Srbije i srpskog naroda.

ПОСЛЕ ЦРНЕ ГОРЕ И ГРЧКА ИЗДАЛА СРБИЈУ: Сраман поступак - опет ударају по својој православној браћи

Foto: Unasplash

Naime, grčke vlasti se pozivaju na cnogorske amandmane čime se vidi da je to bila smišljena akcija protiv Srbije.

Navodno, Grčkoj je to dovoljan razlog da podrže Rezoluciju o genocidu. Posle izveštaja Dore Bakojani ovo je drugi uzastopni težak udarac koji Grčka zadaje svojoj pravoslavnoj braći.

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena