ĐILAS RASTURIO "SRBIJU PROTIV NASILJA"? Pavle Grbović najavio kraj koalicije (VIDEO)
Odluka Dragana Đilasa da bojkotuje izbore je izgleda samo kap koja je prelila čašu u koaliciji "Srbija protiv nasilja" i otvorila pitanje definitivnog raspada te koalicije.
Printskrin Insajder TV
Na pitanje N1 da li postoji opasnost da bi pitanje bojkota izbora moglo da dovede do raspada koalicije, Pavle Grbović je dao potvrdan odgovor.
- Ta opasnost je uvek moguća, ona je latentna, uvek visi u vazduhu iz milion razloga! Ta koalicija ima svoju vrednost, iako je nije lako održati i nije svima komforno u okviru te koalicije! Postoje brojni izazovi sa kojima se suočavamo i sa kojima ćemo se suočavati - rekao je on.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)