KURTIJEVA ZABRANA DINARA NAPRAVILA OGROMAN PROBLEM: Najugroženiji Srbi sa KiM nisu mogli da podignu punu socijalnu pomoć
20. 02. 2024. u 10:57
KORISNICI socijalne pomoći na Kosovu i Metohiji koju isplaćuje država Srbija, danas u svojim ekspoziturama nisu uspeli da podignu pun iznos socijale, zbog odluke vlasti u Prištini da zabrani promet i ulazak dinara na KiM.
Povezane vesti
KURTI POJAČAVA PRITISAK NA SRBE: Uoči ponavljanja izbora na KiM 28. decembra Priština sprema nove manipulacije i provokacije
SRBI na Kosovu i Metohiji Novu godinu dočekaće u atmosferi pojačanih pritisaka, provokacija i nasilja Prištine, jer je režim Aljbina Kurtija više puta na delu pokazao da u predizbornim kampanjama na maksimum steže obruč oko naših sunarodnika i njegovih političkih predstavnika u Srpskoj listi.
24. 11. 2025. u 16:31
SRPSKA DECA U NEMILOSTI ŠIPTARA: Kurtijevci razvalili kuće, mališani lepe vrata svog doma (VIDEO)
U NASTAVKU brutalne fizičke i pravne represije prema srpskom narodu, Aljbin Kurti je jutros naredio akciju hapšenja Srba u Zubinom Potoku i Zvečanu u kojoj je privedeno sedmoro naših sunarodnika.
19. 10. 2025. u 15:25
KURTIJEVI SPECIJALCI RAZBIJALI VRATA NA SRPSKIM KUĆAMA! Sedmoro Srba privedeno u Zubinom Potoku i Zvečanu - Opsadno stanje trajalo satima
U NASTAVKU brutalne fizičke i pravne represije prema srpskom narodu, Aljbin Kurti je jutros naredio akciju hapšenja Srba u Zubinom Potoku i Zvečanu u kojoj je privedeno sedmoro naših sunarodnika.
19. 10. 2025. u 12:47
Najnovije iz rubrike
U BLOKADERSKOJ MRŽNJI NISU POŠTEĐENA NI DECA Dečaka (13) zlostavljali, gađali petardama i terali da viče da je "ćaci"! (VIDEO)
PROTEKLA godina obeležena je kontinuiranim protestima i blokadama, koje su dodatno produbile društvene podele. Umesto dijaloga, na površinu je isplivalo agresivno ponašanje i netrpeljivost, prvo na javnim skupovima, a zatim i među građanima u svakodnevnom životu.
06. 12. 2025. u 11:38
BLOKADERIMA ODAVNO NIŠTA NIJE SVETO, PA NI PORODICA Ministarka Žarić Kovačević o nasilju nad dečakom iz Kraljeva
NAKON što je javnosti postao poznat slučaj vršnjačkog nasilja nad V. R. u Kraljevu, oglasila se Jelena Žarić Kovačević, ministarka za brigu o porodici.
06. 12. 2025. u 10:48
BUKTI BLOKADERSKI RAT: Nestorović kritikovao plenumaše i Bakića, pa prozvao N1, Novu i Đilasa (VIDEO)
RASULO unutar blokaderskih grupa i opozicionih redova dodatno je produbljeno posle najnovijeg istupa dr Branimira Nestorovića, lidera pokreta Mi, snaga naroda.
06. 12. 2025. u 09:52
MRDIĆ: Dolovac četiri dana vukla za rukav ljude u Jurodžastu ne bi li objavila da je neko podržava!?
"VRHOVNI javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je pobegla iz Srbije u utorak ujutru dan pošto je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, posle četiri dana izgnanstva, vratila se sinoć u otadžbinu nešto pre ponoći", naveo je u svom oglašavanju predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS, dr Uglješa Mrdić.
06. 12. 2025. u 09:49
SRBIJO, GLEDAJ: Šta je blokaderska fašistička ideologija napravila našem društvu proteklih godina (VIDEO)
V. R. (13) iz Kraljeva, koji se bori sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, fizički i verbalno je zlostavljala grupa vršnjaka iz njegove škole.
06. 12. 2025. u 09:39
Komentari (0)