DRŽAVA JE JAČA OD NASILNIH GRUPA: Reagovala ministarka pravde Maja Popović

MINISTARKA pravde Maja Popović osuđuje nasilne aktivnosti okupljenih ispred gradskih i državnih institucija i poziva okupljenje da ne unistavaju državnu imovinu i ne izazivaju haos, nerede i paniku i ne vrše krivična dela.

ДРЖАВА ЈЕ ЈАЧА ОД НАСИЛНИХ ГРУПА: Реаговала министарка правде Маја Поповић

Foto: RTS Printskrin

Ističe da državni organi neće tolerisati nasilje, da je država jača od svakog devijantnog pojedinca i organizovanih nasilnih grupa i da će sačuvati ustavni poredak.

Ministrka Popović ističe i da je vlast moguće osvojiti jedino na izborima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Oglasila se Kosjerina posle vesti da je Mirka menja u kvizu Ja volim Srbiju: Tako su stajale stvari...