VUČIĆ O TEKSTU MIKIJA MANOJLOVIĆA: Video je priliku da ćemo kroz EKSPO moći da uredimo celu Srbiju
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić je tokom obraćanja iz niša prokomentarisao i autorski tekst Mikija Manojlovića o EKSPU 2027.
Foto: N. Skenderija
Rekao je i da je srećan što vidi da je glumac Miki Manojlović zadovoljan što je video priliku da ćemo kroz EKSPO 2027. Moći da uredimo celu našu zemlju, da izradimo još mnogo auto-puteva, pruga, fabrika.
- Da uredimo taj jedan potpuno novi prostor u Beogradu koji će da znači još jedan grad u gradu, ali i gotovo završetak izgradnje prve linije metroa, pruge između aerodroma i centra grada, Obrenovca i drugih mesta u okolini Beograda. To će da znači jedno novo lice Srbije. Uvek ćete da imate ljude koji su protiv promena na bolje. Isti ljudi su demonstrirali protiv Beograda na vodi, a danas mnogo više vremena provode u "Galeriji" nego ja. Odjednom kao da se nikad nisu borili protiv toga, već kao da su oni mene sprečavali da ih ometam u izgradnji Beograda na vodi - rekao je Vučić. Dodaje da je to licemerno i glupo.
BONUS VIDEO: VUČIĆ, ALIJEV I RADEV PRITISLI DUGME: Pušten u rad gasni interkonektor Srbija - Bugarska
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)