DETALJI ALBANSKOG ZLOČINA U GRAČANICI: Kurtijevi monstrumi bacili srpske mladiće na asfalt i brutalno ih pretukli
DVOJICU srpskih mladića su večeras na očigled meštana, u centru Gračanice na Kosovu i Metohiji, pretukli pripadnici takozvane kosovske policije.
Foto: Jutjub/Printskrin/Kosovoonline
Jedan mladić je teže povređen i prebačen u KBC Priština u Gračanici, dok se drugi još uvek nalazi u policijskoj stanici. Ispred zgrade policijske stanice se okupljaju meštani u znak protesta.
Jedan od očevidaca Aleksandar Vasić tvrdi da dečko koji je vozio auto nije nasrnuo na policiju ni u jednom trenutku.
- Valjda su mu pisali kaznu negde gore pola sata pre toga i zaustavili su ga tu ponovo. I on je pokušao da izađe iz kola da ih pita zašto mu pišu kaznu dva puta za pola sata, ali i nisu mu dozvoljavali da izađe. Kada su mu uručili kaznu njegov brat je došao tu i rekao je, zašto ste pisali kaznu na albanskom, i tu je počelo guranje, oborili su ga dole, tri albanska policajca. Oni su ga bacili dole, na asfalt, dečko je pokušao da se odbrani i vikao nisam ništa kriv, stvarno ništa nije rekao, samo je njegov brat rekao zašto ste pisali kaznu na albanskom, ništa drugo - rekao je Vasić za "Kosovo onlajn".
Preporučujemo
MAJLAT UŠAO U PRAZNU SUDNICU: Zagorkin kandidat bez podrške u Beogradu (VIDEO)
10. 12. 2025. u 10:43
OD ŠKOLSKOG ŠTRAJKA DO NVO BIZNISA: Istina o „Fridays for future“ u Srbiji
10. 12. 2025. u 08:54
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)