RESAVSKA I NOVOSADSKA SUTRA BEZ VODE: Planirani radovi u dve opštine
ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži na teritoriji opštine Vračar, sutra od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači na neparnoj strani Resavske ulice, od Krunske do Kralja Milana.
Foto: Arhiva
Istog dana, od 8.45 do 21 sat, dragocene tečnosti neće biti u Novosadskoj ulici u Zemunu. Iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" kažu da će biti obezbeđene auto - cisterne sa pijaćom vodom, te apeluju na potrošače da pripreme neophodne zalihe.
Preporučujemo
"Naši argumenti su briga o ljudima, Srbija pobeđuje" Vučić se iz Francuske obratio naciji
25. 04. 2026. u 11:40 >> 12:15
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)