BRNABIĆ UPUTILA SAUČEŠĆE PORODICAMA STRADALIH U POPLAVAMA: Potresena sam gubitkom ljudskih života, Srbija je spremna da pomogne

Танјуг

17. 07. 2021. u 07:49

POTPREDSEDNICA Vlade Srbije Ana Brnabić uputila je izraze dubokog saučešća porodicama koje su izgubile svoje najmilije u poplavama u Nemačkoj, Belgiji, Holandiji i Luksemburgu.

БРНАБИЋ УПУТИЛА САУЧЕШЋЕ ПОРОДИЦАМА СТРАДАЛИХ У ПОПЛАВАМА: Потресена сам губитком људских живота, Србија је спремна да помогне

Foto: Tanjug/Sava Radovanović

- Potresena sam gubitkom ljudskih života i materijalnom štetom koje su prouzrokovale poplave u Nemačkoj, Belgiji, Holandiji i Luksemburgu. Upućujem izraze dubokog saučešća porodicama koje su izgubile svoje najmilije - napisala je Brnabić na Tviteru.

Premijerka je istakla da je Srbija spremna da pomogne.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (3)

RUSKA BABA ZAPREPASTILA CEO SVET: Ima 77 godina i upravo je uradila - ovo (VIDEO)