Lavrov: Rusija ostaje u kontaktu sa SAD oko situacije u Idlibu

Tanjug

29. 08. 2018. u 15:20

Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je da Rusija ostaje u kontaktu sa SAD u vezi sa situacijom u sirijskoj pokrajini Idlib koju drže pobunjenici

Лавров: Русија остаје у контакту са САД око ситуације у Идлибу

Foto Tanjug / AP

MOSKVA - Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je da Rusija ostaje u kontaktu sa SAD u vezi sa situacijom u sirijskoj pokrajini Idlib koju drže pobunjenici, prenosi Rojters.

Navodi se da agencija RIA novosti objavila da su ruske vlasti ranije saopštile da o situaciji u Idlibu, kao i u sirijskoj pokrajini Afrin, razgovaraju s Iranom i Turskom, kao i sirijskom vladom i opozicijom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

Гојко

29.08.2018. 19:24

Potražite sliku dvadesetak šiptarskih terorista iz redova sirijske al-kaide koji su se slikali na jednom bazenu u Idlibu na -Navsteva.Twitter

Гојко

29.08.2018. 21:21

@Гојко - Olive group koja je pripremila tzv. Bele šlemove da izvedu lažni hemijski napad u provinciji Idlib,osnovao je bivši britanski oficir Chris St.George.

OBJEKTIVAN

30.08.2018. 08:34

Naša braća rusi treba da na sva zvona ukažu na engleske i američke laži. I rusi treba da imaju u svim zemljama NVO koji će iznositi istinu.Treba celom svetu Ruski panadan CNN.I mi treba da radimo isto. Kako šiptari imaju Natašu i Biserko i još sijaset a mi se ne čujemo na takav način na Kosovu Gojko gde da nađemo sliku tih šiptara.. Kako da unesemo u pretraživač. Pozdrav