Sergej Trifunović se zakucao u autobus, pa pobegao: Policija našla automobil, u toku potraga za glumcem

NovostiOnline

13. 01. 2020. u 22:21

Сергеј Трифуновић се закуцао у аутобус, па побегао: Полиција нашла аутомобил, у току потрага за глумцем
Prema prvim informacijama, udes se dogodio kod pumpe "Dejton", oko 20.55 časova, kada je Trifunović prešao u zaustavnu saobraćajnu traku i automobilom "reno megan" udario u zadnji levi deo vozila
LIDER Pokreta slobodnih građana i glumac Sergej Trifunović večeras se u Bulevaru Mihajla Pupina zakucao u autobus Gradskog saobraćajnog preduzeća, a potom pobegao sa mesta udesa, potvrđeno je "Novostima".


Prema prvim informacijama, udes se dogodio kod pumpe "Dejton", oko 20.55 časova, kada je Trifunović prešao u zaustavnu saobraćajnu traku i automobilom "reno megan" udario u zadnji levi deo vozila.


- Vozač autobusa je došao do zadnjeg dela i odmah je prepoznao Trifunovića. Rekao mu je da bi trebalo da sačekaju policiju, ali je lider PSG rekao da za tim nema potrebe, seo u automobil i otišao sa lica mesta u smeru ka Brankovom mostu - rekao je jedan od očevidaca.


U udesu, srećom, nije bilo povređenih.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (39)

Deki

14.01.2020. 01:02

@xd - Jedna užasna nesreća, svima nam je teško zbog zadnjeg levog dela raspalog autobusa gsp-a. Ne znam kako ćemo smoći snage da ovo prebrodimo...

Simon

13.01.2020. 23:21

Tu bahatost treba kazniti ,pogotovo njega koji se kao javni radnik istice po uvredljivom recniku i prepotentnosti

Realno

13.01.2020. 23:33

Nema potrebe , jer za glumca koji se bavi politikom zakon ne vazi.To je ujedno i objasnjenje.

Dend

13.01.2020. 23:36

Možda nije bio on ?On je odgovoran političar, još bolji glumac to ne liči na njega ?

Sima

13.01.2020. 23:36

Pa ako nikog nije povredio i drugima napravio štetu, zasto da ne ide ? a ako je napravio stetu opet ne treba policija , vec se popunjuje evropski zapisnik

caca

13.01.2020. 23:51

Treba ga najostrije kazniti,oduzeti mu vozacku dozvolu,i smestiti ga u adekvatnu ustanovu!!!Kakva sramota,i to je ucesnik u saobracaju?!

Uroš

14.01.2020. 00:04

"Slobodni građanin" divlja slobodno izazivajući nevolje za obične ljude koji poštuju svoju zemlju i njene zakone!

Marina

14.01.2020. 00:28

Ovo je strasno, a sa druge strane i ne tako iznenadjuje jer smo navikli na ovakve i slicne poteze.

sakter87

14.01.2020. 01:45

Pa dali si ti polagao prvu pomoc,da bih znao kako ljudima pomoci a ne pobegnuti...

Djordje

14.01.2020. 07:00

Sta ga briga, njega ne smeju da diraju isto kao sto nisu smeli ni Ugljanina za govor mrznje. Ali zato kad neko od obicnih gradjana to uradi, e to vec nije isto, odmah u zatvor. Mi obicni ljudi moramo da vodimo racuna sta radimo jer za nas nema nanogice za ubistvo vec u zatvor na 20 godina.

Туга преголема

14.01.2020. 09:58

@M Novosel - Да, дефинитивно су бољи они што окопавају парадајз у Јовањици.

Bojan

14.01.2020. 08:36

Ne treba mu ni vratiti automobil, dok prvo ne bude izveden pred lice pravde i adekvatno kažnjen za počinjeno delo.

Ana

14.01.2020. 08:47

Trufunović misli da je iznad zakona zato što je "poznata ličnost" ali zakon je isti za sve.

Milan

14.01.2020. 09:47

@Ana - A po čemu je Trifunović više poznat?Po glumi, glumac više nje po politici prostakluka, ako je to neki manir za ponašanje i poznavanje onda je on poznata ličnost. Sve dok u Srbiji sem na papiru ne budemo svi jednaki pred zakonom, nama će se ovakve stvari dešavati, a mi tu ništa nećemo moći da uradimo.

Туга преголема

14.01.2020. 09:57

@Ana - Јел'? Баш за све? Могуће да има и изузетака, блиска прошлост даје пуно примера.

Conjo

14.01.2020. 09:30

Ocigledno je ponovo misli da je iznad zakona jer je "poznat" ali videce da je zakon isti za sve.

Đole

14.01.2020. 13:53

@Conjo - Malo sutra. Onaj za gaženje nogicu a ona štobila policajcu od 2g6 godina.

Ina

14.01.2020. 09:39

Ne treba mu ni vratiti automobil, dok prvo ne bude izveden pred lice pravde i adekvatno kažnjen

Dr. Glista

14.01.2020. 13:09

Zurio sam , nisam bezo ako na to mislite ...samo tetki lek da odnesem