Cigarete krio ispod ležaja u kabini

Tanjug

23. 11. 2018. u 12:36

Carinici su u saradnji sa policijom na ulazu graničnog prelaza Preševo sprečili krijumčarenje više od 2.000 paklica cigareta koje je vozač kamiona sakrio ispod ležaja u kabini

Цигарете крио испод лежаја у кабини

Foto Tanjug

Carinici su u saradnji sa policijom na ulazu graničnog prelaza Preševo sprečili krijumčarenje više od 2.000 paklica cigareta koje je vozač kamiona sakrio ispod ležaja u kabini.

Prekršaj je otkriven u šleperu bugarskih registarskih oznaka koji je od Grčke ka Nemačkoj prevozio metalne profile. Na pitanje carinskog službenika da li ima nešto da prijavi osim deklarisane robe, vozač, 53-godišnji turski državljanin bugarskog porekla, rekao je da nema ništa.

Međutim, detaljnim pregledom kamiona carinici su ispod ležaja u kabini, kao i u prikolici, u priručnim sanducima za lične stvari i alat, otkrili kese oblepljene selotejpom u kojima su se nalazile kutije sa sakrivenim tovarom.

Reč je o 206 boksova cigareta čija je vrednost procenjena na više od 3.000 evra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Pavke

24.11.2018. 12:20

Obasnice njemu sudija sad neke stvari. Neće vise mu padati na pamet da mulja sa cigarama.