VULIN O "DARI IZ JASENOVCA": Bolelo je kao što sam znao da će boleti, niko pre Vučića nije imao hrabrosti ovo traži
FILM "Dara iz Jasenovca" koji se emotivao sinoć u 20 časova premijerno na RTS-u potresao je javnost.
Foto: Printcreen
Svoje utiske o filmu podelio je i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin.
- Bolelo je kao što sam znao da će da boli. Zato je još više vređala kampanja osporavanja i potcenjivanja srpske muke koju je "Dara" izazvala. Zato što niko pre Vučića nije imao hrabrosti da traži snimanje ovakvog filma dočekali smo da se ustaštvo ponovi. "Daru" treba da gledaju najpre naša deca i da budu svesna da mržnja koja je ubijala njihove pretke nije nestala - naveo je Vulin.
Preporučujemo
"VANVREMENSKO OSTVARENjE, HVALA": Dr Grujičić podelila utiske o "Dari iz Jasenovca"
21. 02. 2021. u 13:24
GAGA ANTONIJEVIĆ: Neki nisu smeli, drugi nisu mogli, Vučić je mogao i smeo!
21. 02. 2021. u 13:51
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (1)