DEČAK (13) PREMINUO OD KORONE: Tuga u Somboru - virus odneo još jedan mladi život
TRINAESTOGODIŠNjI dečak S.R. iz Sombora preminuo je u dispanzeru bolnice u Somboru, a kako se veruje smrt je usledila kao posledica korona virusa
Foto: J.Bekić
Ovaj dečak najmlađa je žrtva koja je umrla od posledica kovida.
Kako se saznaje, on je sa majkom otišao u dispanzer gde mu se slošilo nakon čega je preminuo.
Kako piše sajt SOInfo, reagovala je služba hitne pomoći, pacijent je za nekoliko minuta bio transportovan u kovid odeljenja OB Dr Radivoj Simonović, gde međutim, i pored višestrukog reanimiranja nije bilo moguće izbeći najgori ishod.
Preporučujemo
ZIMA SE NE DA EVO DOKLE ĆE DA TRAJE: Vremenska prognoza za subotu, 21. februar
21. 02. 2026. u 00:00
KOMBINACIJA MAŠTE I STVARNOSTI: Laza Kostić hteo Nikolu Teslu da oženi Lenkom Dunđerski
20. 02. 2026. u 18:00
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)