USPEŠNA PROMOCIJA „BORBE“ U ŠAPCU: Biblioteci KC-a na poklon 50 knjiga "Večernjih novosti"

POZNATO je da časopis Borba u svakom broju predstavlja jedan od gradova Srbije, te se u septembarskom broju našao Šabac, grad koji u prevodu sa turskog jezika znači nešto čudesno lepo.

УСПЕШНА ПРОМОЦИЈА „БОРБЕ“ У ШАПЦУ: Библиотеци КЦ-а на поклон 50 књига Вечерњих новости

Foto: Borba

Kako bi svi građani Srbije imali priliku da dođu do svog besplatnog primerka, ekipa Borbe je danas promovisala novi broj u gradu na Savi.

Prva destinacija bio je Kulturni centar grada, kom je Borba u želji da se obogati biblioteka KC-a i podstakne obrazovanje, poklonila 50 knjiga različitih naslova izdanja Večernjih novosti.

Katarina Janković Popović glavna i odgovorna urednica Kulturnog centra Šabac, bila je domaćin redakcije i tom prilikom upoznala članove „Borbe“ sa znamenitostima grada i sa radom ove kulturne institucije.

- Prednost nas kao institucije kulture koji zasnivamo svoj rad proteklih 60 godina je da smo za to vreme ostvarili važnu i značajnu saradnju sa svim relevantnim institucijama kulture i svim pojedincima u kulturi a svakako i sa medijima.Mediji su naš partner od prvog dana, oni prate ono što mi radimo i bez njih ne možemo.- istakla je urednica kulturnog centra i dodala da je saradnja sa „Borbom“ od velikog značaja jer su svojoj bogatoj mreži dodali još jednog prijatelja, a međusobna saradnja i podsticaji su uvek od velikog značaja.

Kako ekipa Borbe u okviru svake akcije vrši i podelu časopisa kako bi sve građane upoznala sa sadržajem svog lista, svi Šapčani su danas imali priliku da dobiju svoj besplatan primerak na Gradskom trgu grada.Nakon uspešne promocije u toku koje je podeljeno više stotina primeraka, redakcija je svoju akciju zaključila posetom šabačkog Zavoda za javno zdravlje. Direktor Zavoda, Branko Vujković srdačno je sa svojim saradnicima ugostio ekipu časopisa i uz promotivni film „Vek čuvara zdravlja“ upoznao prisutne sa radom prve bakteriološke stanice u Srbiji, koja 1. novembra ove godine proslavlja jubilarnih sto godina postojanja.

BONUS VIDEO:

NAGRADA ZA SMEH: Dodela priznanja "Jovan Hadži Kostić" uz najbolje aforizme

NAGRADA ZA SMEH: Dodela priznanja "Jovan Hadži Kostić" uz najbolje aforizme


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

STRAH OD RUSIJE PRED NATO SAMIT: Evropa sprema Istočni štit od Finske do Rumunije - posebno ih brine Ahilova peta