FENER JE NEUSTRAŠIV: Alimpijevićevi puleni žele prvi trijumf u finalu
KOŠARKAŠI Fenerbahčea će u trećem meču finala turskog prvenstva gostovati Bešiktašu
FOTO: Profimedia
Igrači Fenera deluju nezaustavljivo, osvojili su titulu šampiona Evrope i to im je ulilo samopouzdanje.
Sada se prosto poigravaju sa protivnicima u domaćem šampionatu, vode sa 2:0 protiv Bešitkaša i na korak su od još jednog trofeja.
U poslednjem meču su slavili s rezultatom 84:76, a ponovo je najefikasniji bio Kem Birč sa 18 poena. Pratio ga je Melih Mahmutoglu sa 15, dok su Devon Hol i Nikolo Meli dodali po 11.
Džona Metjuz je sa 20 pogodaka bio najefikasniji u poraženom taboru, Bek Ugurlu se zaustavio na 14.
Naša procena je da će domaćin večeras, ipak, stići do trijumfa.
NAŠ TIP: 1 (kvota 2,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
FIKS DANA: Svrake rutinski odrađuju posao pred punim tribinama "Sent Džejmsis parka"
06. 12. 2025. u 11:00
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)