HAMAD JE SVE BOLJI: Srpski teniser igra protiv prvoklasnog šljakaša
OKRŠAJ Međedovića i Ruda pratićemo u drugom kolu Barselone.
Foto: EPA-EFE/Liselotte Sabroe
Srpski teniser je već odigrao tri meča u Barseloni i to mu je svkakako prijalo, podigao je nivo igre i sada izgleda jako dobro na terenu.
Dva trijumfa je ostvario u kvalifikacijama, dok je u prvoj rundi glavnog žreba eliminisao Đovanija Mpeši Perikarda.
Hamad se dobro snalazi na šljaci i danas će imati svoju priliku, potrebno je da ostane fokusiran od samog starta.
Norvežanin je prvoklasni šljakaš, ali nije da nema slabosti u igri, njegov bekhend je ranjivi i to bi Međedović mogao da iskoristi.
Naša procena je da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,93)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
GRK VOLI DA KONTROLIŠE IGRU: Korda je opasniji na betonu
16. 04. 2025. u 09:35
OBRAČUN NEMAČKIH TENISERA: Zverev želi osvetu za poraz iz Akapulka
16. 04. 2025. u 09:10
Rusija dobila nove sjajne vesti iz Srbije! Rusi ovo nisu mogli ni da sanjaju
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 04. 2026. u 15:06
Za Hrvate je četnik, za Srbe ustaša! Sina su mu ubili u Beogradu, preživeo je rak, a danas kao beskućnik skuplja flaše po kontejnerima
ČUDNI su putevi gospodnji!
22. 04. 2026. u 11:39 >> 11:49
Obrt o kome bruji ceo svet! Novak Đoković najavio katastrofu, a onda jednim potezom sludeo "neverne Tome"
ŠTA se dešava sa Novakom Đokovićem?
22. 04. 2026. u 09:52 >> 09:52
Komentari (0)