LETONKA IGRA NA VRHUNSKOM NIVOU: Čehinja je zasluženo u četvrtfinalu
JELENA Ostapenko i Barbora Krejčikova će odmeriti snage u četvrtfinalu Vimbldona.
Profimedia
Letonka je turnir otvorila pobedom nad Ajlom Tomljanović, prepustivši joj samo tri gema, da bi kasnije bila bolja od Darije Snigur i Bernarde Pere.
Meč 1/8 finala protiv Julije Putinceve je trebao biti najteži, međutim, Kazahstanku je počistila za samo 69 minuta igre.
Čehinja takođe igra sjajno u Londonu i zasluženo je u četvrtfinalu, u prethodnom kolu eliminisala je Amerikanku Danijel Kolins.
Verujemo da će Ostapenko danas ostvariti još jedan trijumf.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,40)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Putin u neverici! Odredio čoveka da uvede red - svi mu odbili poslušnost!
Najnovije vesti iz Rusije sigurno nisu onakve kakvim ih je zamiljšao ruski predsednik Vladimir Putin kada je odredio da novi ministar sporta bude Mihail Degtjarjov.
23. 04. 2026. u 18:55
Rusija "raznela" Nemice! Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio "bez rukavica"
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi se polako vraćaju i - prvi put su za rivala imali i svoje velike protivnike na međunarodnoj sceni - aNemačka se u tom sportskom okršaju nije dobro provela.
23. 04. 2026. u 13:30
Komentari (0)