NORVEŽANIN JE SRUŠIO PRVOG IGRAČA SVETA: Rud se konačno izborio sa pritiskom!
KASPER Rud i Aleksander Miler će odigrati meč drugog kola turnira u Barseloni.
FOTO: Tanjug/AP
Norvežanin je prošle nedelje zablistao u Kneževini, savladao je svetskog broja 1, ali je na kraju ipak poražen u finalu od Stefanosa Cicipasa.
Momak iz Osla je protiv Novaka Đokovića prikazao briljantnu igru, u završnici se izborio sa pritiskom i na kraju zasluženo slavio, konačan rezultat glasio je 2:1 (6:4, 1:6, 6:4). Bio je to njegov prvi trijumf nad igračima iz top 3.
Rud trenutno ima 4025 bodova i zauzima šestu poziciju na ATP listi, a u Barseloni je postavljen za trećeg nosioca.
Njegov današnji protivnik je učešće u Monte Karlu završio već u kvalifikacijama, dok je turnir u Kataloniji otvorio pobedom nad Albertom Ramosom.
Pobeda nad Noletom je Kasperu definitivno dala samopouzdanje, verujemo da će danas ponovo odigrati na visokom nivou.
NAŠ TIP: Miler - Rud 0:2 (kvota 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RAFA NA TEŠKOM ISPITU: "Bik sa Majorke" je u prvom kolu bio dominantan!
17. 04. 2024. u 10:24
ITALIJAN JE SOLIDAN ŠLjAKAŠ, ALI NIŠTA VIŠE OD TOGA: Špancu se otvara put!
17. 04. 2024. u 07:21
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
ALBANCI U ŠOKU: Ne mogu da veruju šta se u Crnoj Gori desilo njihovom momku koji je uvredio Srbiju
Činjenica da je Kosovo Srbija je - činjenica, ma šta o njoj neki drugi govorili, a jedan albanski sportista iz južne srpske pokrajine naučio je to težim putem.
06. 01. 2026. u 12:22
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Novak Đoković neće da igra za Srbiju
Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Viktor Troicki odredio je spisak putnika za Čile, na prvi krug kvalifikacija za završni turnir u Bolonji.
06. 01. 2026. u 08:45
Komentari (0)