MEMFIS JE PROIGRAO: Prva zvezda uliva dodatno samopouzdanje!
U noći između utorka i srede gledaćemo okršaj Nju Orleansa i Memfisa.
Foto: AP
Ovi rivali su se sastali prošle nedelje u istoj ovoj dvorani, a utakmicu je obeležio povratak Morenta. Grizlisi su slavili rezultatom 113:111. Dža je košem u poslednjoj sekundi doneo pobedu svom timu.
Dženkinsovi puleni su nakon trijumfa savladali i Indijanu, odnosno Atlantu. Sjajni plejmejker je i protiv Hoksa blistao, imao je dabl-dabl učinak od 30 poena i 11 asistencija.
Igrači Memfisa sada igraju daleko kvalitetnije i svesni su da je borba za plej-of i te kako realna.
Sa druge strane Pelikansi se nalaze na visokoj sedmoj poziciji sa skorom 17:13, a u prošlom kolu su poraženi od Hjustona rezultatom 104:106.
Naša procena je da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: +222,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE TREĆU EPIZODU EMISIJE "KLADIONIČARSKE PRIČE"
Preporučujemo
KOLIKO SE JOŠ JUNAJTED MOŽE BLAMIRATI? Aston vila dolazi na ''Old traford'' da okonča mandat Erika ten Haga
26. 12. 2023. u 13:20 >> 13:20
RONALDO U KONKURENCIJI ZA DVE KRUNE: Portugalac prestigao Mitrovića, treba mu gol da stigne Kejna i Mbapea
26. 12. 2023. u 15:44 >> 15:44
LIVERPUL SE VRAĆA NA PRVO MESTO? Barnliju za beg sa dna neophodne pobede kod kuće
26. 12. 2023. u 09:28
SELTIK NE DA PRVO MESTO: Pobeda nad novajlijom se ne sme dovoditi pod znak pitanja
26. 12. 2023. u 11:15 >> 11:15
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
BOSNA U ŠOKU: Selektor Velsa se za borbu za Mundijal spremao gledajući film i o Ratku Mladiću
Najnovije vesti iz fudbala su prilično nesvakidašnje. Bosna i Hercegovina se tu našla u centru pažnje. I rat kojim je rasparčana Jugoslavija, a u kojoj je srpskim vojnim snagama na teritoriji BiH rukovodio general Ratko Mladić.
24. 03. 2026. u 17:05
ZAPAD SE NERVIRA! Cela Rusija slavi, ovo je čekala godinama!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
24. 03. 2026. u 13:15
Komentari (0)