IMAJU UBEDLJIVO NAJVREDNIJI TIM U LIGI: "Šeširdžije" su glavni favorit za osvajanje titule i promociju u viši rang
NA startu engleske Lige jedan gledaćemo obračun između Lutona i Vimbldona koji ukrštaju koplja na "Kenilvurt roudu" od 21.00.
FOTO: Tanjug/AP
Teška vremena proživljava Luton koji je pre samo dve godine igrao u Premijer ligi, međutim dve uzastopna relgeacije su ozbiljno poremetile klub koji sada ponovo mora da se diže iz "pepela", tačnije Lige jedan.
Ako mu na okupu ostane sastav kakav ima, to ne bi trebao biti problem za "šeširdžije" koje imaju ubedljivo najskuplji tim u trećem rangu engleskog fudbala.
Ostale su preko leta bez Karltona Morisa, ali tu su i dalje Adebajo i Tahit Čong koji bi na ovom nivou trebali da prave ozbiljnu razliku i budu nosioce igre čete sa "Kenilvurt rouda".
Protivnik na startu prvenstva biće im Vimbldon kojem mnogi prognoziraju grčevitu borbu za opstanak, jednostavno tim koji sa klupe predvodi Džoni Džekson nije dovoljno kvalitetan da se takmiči na ovom nivou i preko su potrebna pojačanja.
Gosti su prošle sezone igrali četvrtu ligu gde su zauzeli peto mesto na tabeli i preko plej-ofa su zauzeli mesto u Ligi jedan, tako da i sami znaju da ih očekuje veoma teška kampanja u višem rangu.
Vimbldon će biti motivisan da se dokaže na startu prvenstva, ali kvalitet koji poseduje Luton je prevelik za "donse" i tipujemo rutinski trijumf "šeširdžija" na "Kenilvurt roudu".
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
JUČE JE LAGANO DOŠLO! Evo današnjeg Tip "sigurica tiketa" sa tri realne kvote
01. 08. 2025. u 07:30
3+ TIKET ZA DANAS: Na ovim utakmicama mreže će se "sigurno" tresti
01. 08. 2025. u 08:30
DRAMA! Košarkaši Partizana "zarobljeni" u Dubaiju
Najnovije vesti iz KK Partizan vezane su za rat koji je danas otpočeo, a konkretno za Dubai na koji je napad izvršio Iran, nakon što su ga napali Izrael i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 17:51
TEKTONSKI POTRESI! Revolucionarne promene pravila fudbala od Svetskog prvenstva! Ništa više neće biti isto! Ni izmene, ni korneri, ni aut...
Izgleda da je došlo vreme za novu promenu fudbalskih pravila.
28. 02. 2026. u 16:42
KAD "DELIJE" SLAVE SLAVU: Dva dana "posle roka" - ovako je bilo danas u Hramu Svetog Save u Beogradu (FOTO)
Navijači Crvene zvezde okupljeni u grupu "delije" danas su proslavili slavu.
28. 02. 2026. u 16:16
Komentari (0)