OBRAČUN DVA NAJTROFEJNIJA KLUBA LIGE ŠAMPIONA: Real bi da izleči rane iz "El klasika" protiv "rosonera"
05. 11. 2024. u 07:20
U okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona gledaćemo pravi fudbalski klasik kada Real Madrid na "Santijago Bernabeu" bude ugostio Milan (21.00).
Povezane vesti
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
SPEKTAKL U NAJAVI! Benfika ponovo "ruši" Real ili sledi osveta u Lisabonu?
Benfika dočekuje Real Madrid na "Lužu" u prvom meču plej-ofa faze Lige šampiona (21.00), a sećanje na spektakularnih 4:2 iz poslednjeg kola ligaške faze daje četi Žozea Morinja dodatnu veru da mogu do još jednog velikog podviga protiv "kraljevskog kluba".
17. 02. 2026. u 07:40
"KRALJEVIĆI" SU U KRIZI ALI ISTORIJA NIJE SAVEZNIK "GRAĐANA": Prštaće na terenu Bernabeua i budite sigurni da će biti golova - na obe strane
REAL Madrid i Mančester siti se sastaju petnaesti put u Ligi šampiona, a meč na Bernabeuu dolazi u trenutku velikih pritisaka za domaće. Šabi Alonso je pod udarom posle katastrofalnog poraza od Selte, dok Siti stiže posle tri vezane pobede.
10. 12. 2025. u 07:00
ROSONERI NISU TIM NA KOME SE VADI ZA PRETHODNE KIKSEVE: Kremonezeu je neophodan brzi "brejk" ako želi da ostane u Seriji A
STADION „Đovani Zini” ove nedelje biće poprište susreta dva tima koja se nalaze na potpuno suprotnim krajevima tabele Serije A.
01. 03. 2026. u 06:20
GOLEADA U PARIZU: Očekujemo veliki broj pogodaka na "Parku prinčeva"
PSŽ je na prvom susretu protiv Monaka slavio posle preokreta rezultatom 3:2, a dosta golova očekujemo i na večerašnjem revanšu koji je na programu od 21.00.
25. 02. 2026. u 13:00
Najnovije iz rubrike
RUKOMETNI TIKET: Predlozi iz različitih zemalja širom Evrope
NAŠA redakcija vam je spremila tri zanimljiva predloga.
02. 03. 2026. u 13:00
DOMAĆIN JE U PADU FORME: Kriza je prošlost za lidera koji dolazi po tri boda
AMIJEN večeras na stadionu „Likorn” dočekuje Troa u okviru 25. kola Lige 2. Ovaj duel je izuzetno važan za konačni poredak na tabeli, naročito jer se šampionat približava završnici.
02. 03. 2026. u 12:23
TIP IZ KOMŠILUKA: Razlika na tabeli je ogromna
DOMAĆA Unirea Slobozia i Rapid sastaju se na stadionu 1. Maj u Sloboziji, u 29. kolu Prve rumunske lige.
02. 03. 2026. u 12:00
TENISKI TIKET: Predlozi za fanove "belog sporta"
IZDVOJILI smo vam nekoliko teniskih tipova za ovaj ponedeljak.
02. 03. 2026. u 11:51
"HRTOVI" KRIVE KAPU U PIZI: Razlika u kvalitetu i trenutnoj formi je očigledna
PIZA dočekuje Bolonju na svom stadionu „Arena Garibaldi – Romeo Ankonetani” u okviru 27. kola Serije A.
02. 03. 2026. u 11:37
Komentari (0)