''LAVOVI'' NE ODUSTAJU OD LIGE ŠAMPIONA: Pobeda ih vraća na četvrto mesto na tabeli
NA otvaranju 28. kola saudijske Profesional lige, Al Tavon će dočekati Al Halidž (17:00).
Foto: Profimedia
Iako nije uložio veliki novac prošlog leta za razliku od velikog broja saudijskih klubova, Al Tavon uspeva da se održi u vrhu tabele i među timovima je koji se bore za plasman u azijsku Ligu šampiona.
Trenutno su peti na tabeli sa 47 osvojenih bodova, što je pet manje od trećeplasiranog Al Ahlija, ekipe koje zauzima poslednje mesto koje vodi u najjače azijsko fudbalsko takmičenje.
Što se tiče forme ekipe, ''lavovi'' dočekuju današnji susret u dobrom ritmu jer su neporaženi na poslednje četiri utakmice u kojima su upisali po dve pobede i remija.
Sa druge strane, nakon seriji od šest uzastopnih mečeva bez poraza, Al Halidž je u prošlom kolu ''poklekao'' protiv silovitog Al Hilala koji ga je savladao sa 4:1.
Za vreme te serije ostvario je po tri pobede i remija zahvaljujući kojima se izdigao iz donjeg doma i sada mirno dočekuje završnicu prvenstva na desetom mestu.
U prvom delu sezone današnji rivali su podelili plen rezultatom 1:1, a mi verujemo da će danas domaćin doći do vrednih bodova u borbi za Ligu šampiona pred svojim navijačima.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,73)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
AUSTRALIJAN OPEN 2026, FINALE: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
31. 01. 2026. u 15:23
NOVAK URLAO NA NjEGA KAD GA JE VIDEO POSLEDNjI PUT! Evo ko sudi Đoković - Alkaraz, finale Australijan opena! (VIDEO)
Organizatatori prvog grend slema u 2026. godini odlučili su da finale Australijan opena u muškoj, pojedinačnoj konkurenciji, u kome igraju Novak Đoković i Karlos Alkaraz, sudi Džon Blom.
31. 01. 2026. u 21:12
ŠOK TRANSFER KK CRVENA ZVEZDA! Stranac napustio crveno-bele usred sezone!
Najnovije vesti iz KK Crvena zvezda ne spadaju u uobičajene za sredinu sezone.
31. 01. 2026. u 17:00
Komentari (0)