"ŽIRODINCI" NE GUBE NA KORZICI: Bastija - Bordo

Н.П.

17. 10. 2022. u 14:30 >> 14:30

NEKADAŠNjI prvoligaš gostuje pulenima Aleksandrea Toresa u okviru 12. kola francuske Lige 2

ЖИРОДИНЦИ НЕ ГУБЕ НА КОРЗИЦИ: Бастија - Бордо

Profimedia

Bordo ulazi u utakmicu nakon tri vezane pobede u prvenstvu. Gosti su u prošlom kolu savladali na svom "Matmut Atlantiku", Mec rezultatom 2:0. Popularni "žirodonci" se nalaze na 3. mestu na tabeli sa 23 boda, isto koliko i lider Avr koji ima bolju gol-razliku.

Fudbaleri Bastije nakon 11 odigranih kola imaju pet pobeda, isto toliko poraza i jedan remi bez golova na gostovanju Nimu. Klub sa Korzike zauzima desetu poziciju u Ligi 2, uz 16 sakupljenih bodova.


Bordo je savladao domaćina u minulom međusobnom duelu rezultatom 2:0. Prognoziramo da "žirodinci" u večerašnjem okršaju na stadionu "Arman Sesari" neće napustiti teren pognute glave.


NAŠ PREDLOG: X2 (kvota 1,40)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)