BOJAN ZAJIĆ: Rozenborg lepršav od starta

Žarko Urošević

05. 04. 2025. u 08:45

* Trener u Vikingu, tipuje Norveške 1 i 2

БОЈАН ЗАЈИЋ: Розенборг лепршав од старта

Ilustracija

NORVEŠKA 1

BODO – HAM KAM 1&3+

ROZENBORG – FREDRIKŠTAD 1

Bran – Tromso 1

Haugesund – Stromsgodset X

Kristijansund – Brine 1

Sandefjord – Molde 3+

Sarpsborg - Valerenga 3+

Viking – KFUM 1

NORVEŠKA 2

Osane – Egersund 1X

Hod – Kongsvinger GG

LILESTERM – OD 1

Mjondalen – Raufoš X

Mos – Ranhajm X

Šajd – Start GG

Sogndal – Olesund 1

Lin – Stabek 3+

Od Bodo Glimta kao najbolje ekipe i šampiona očekuje se da u prvom meču pred svojim navijačim golovima da zatrpa mrežu Ham Kama. Rozenborg je najviše pokazao na otvaranju šampionata kao gost Stromsgodseta (2:1) i sada će se potruditi da svoje pristalice razgali lepršavom igrom i bodovima protiv Fredrikštada.

U drugoj ligi Lilestrem je jedini koga bih izdvojio za igru.

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Sve zbog veselja i 500 evra: Era Ojdanić mrtvu suprugu držao u hladnjači dva dana - To je dokaz koliki sam profesionalac