RADOVI U ZAVRŠNOJ FAZI: Rekonstrukcija Doma zdravlja "Dr Nikola DŽamić" u Vrnjačkoj Banji
REKONSTRUKCIJA zgrade Doma zdravlja "Dr Nikola Džamić" u Vrnjačkoj Banji nalazi se u završnoj fazi.
Foto: Opština Vrnjačka Banja
U sklopu ovog kapitalnog projekta za koji je Kancelarija za javna ulaganja Vlade Srbije obezbedila oko 2,4 miliona evra potpuno su rekonstruisani fasada i krov zgrade, unutrašnje vodovodne i elektro instalacije, sistem klima ventilacije, zamenjena je kompletna stolarija, osposobljen teretni lift i obavljeno unutrašnje opremanje novim nameštajem.
- Završetak svih radova očekujemo krajem aprila. Rekonstrukcija se malo odužila zbog epidemije kovidom - 19, ali i probijanja rokova podizvođača i izvođača radova. Zato se zahvaljujem svim sugrađanima, kao i zaposlenima u ovoj ustanovi na strpljenju i razumevanju koje su imali za vreme izvođenja radova u zgradi tokom kojih su se istovremeno odvijali svi procesi primarne zdravstvene zaštite – rekao je Boban Đurović, predesdnik opštine Vrnjačka Banja, obilazeći radove sa direktorkom Doma zdravlja dr Vesnom Malićanin i svojim saradnicima.
Foto: Opština Vrnjačka Banja
On je ovom prilikom naglasio da je država na pravi način prepoznala i podržala projekte ovdašnje lokalne samouprave.
- Uvek je dobra odluka ulagati u zdravstveni i obrazovni sistem – dodao je Đurović.
Foto: Opština Vrnjačka Banja
- Nova zgrada Doma zdravlja predstavljaće najviši standard primarne zdravstvene zaštite. Dogovoreno je i da se narednih dana završi uređenje i asfaltiranje parkinga, kao i da se odnese sav nepotrebni materijal iz kompleksa.
Preporučujemo
BRATSKI NA SVIM NIVOIMA: protokol o saradnji opština Vrnjačka Banja i Kučevo
26. 03. 2021. u 16:46
NA BIRALIŠTA 28. APRILA: Raspisani izbori za savete mesnih zajednica u Vrnjačkoj Banji
25. 03. 2021. u 10:55
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)