EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Kovidom 19 zaraženo još 39 osoba

PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Braničevskog okruga registrovano je još 39 slučajeva zaraze Kovidom 19.

ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом 19 заражено још 39 особа

Foto: D. N.

U Požarevcu je obolelo 12 osoba, u Velikom Gradištu 10, u Petrovcu na Mlavi šest, u Malom Crniću pet i u Golupcu i Žagubici po tri. Računajući i novoobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 3.538, u Petrovcu na Mlavi 1.487, u Velikom Gradištu 1.071, u Kučevu 591, u Golupcu 439, u Malom Crniću 351, u Žagubici 284 i u Žabarima 250.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21

Komentari (0)

OVDE JE SVE POČELO, OVDE SE I ZAVRŠILO... Najbolji strelac u istoriji Brazila, Nejmar, oprostio se od reprezentacije u suzama (FOTO)