LEPA VEST IZ SVILAJNCA: Od 27 testiranih u poslednja 24 sata, nijedan građanin nije pozitivan
DOK je poslednjih nekoliko dana u svilajnačkom Domu zdravlja neprestano varirao broj novoobolelih od Kovida 19, i kretao se od 5 do 10, konačno je stigla lepa vest. Od 27 testiranih u poslednja 24 sata, nijedan Svilajnčanin nije pozitivan.
Foto: Z. Gligorijević
Od početka epidemije, proglašene 16, marta, registrovana su 1.228 pacijenata, izlečeno je 1.092, u kućnoj izolaciji je 85lica, a na bolničkom lečenju je 15 osoba. Preminulo je 36 pacijenata.
U prijemno - trijažnoj ambuanti Doma zdravlja juče je pregledano 45 pacijenata.
Preporučujemo
DRASTIČAN PAD NOVOOBOLELIH: Samo dva slučaja korone u poslednjih 24 sata u Svilajncu
24. 02. 2021. u 13:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)