VATRA ZAHVATILA 150 M2 KROVA: Požar na objektu Železnica Srbije (VIDEO)
POŽAR na objektu Železnica Srbije u Gornjoj Počekovini kod Trstenika izbio je noćas u 23,55.
Foto: privatna arhiva
Vatrom je zahvaćena krovna konstrukcija objekta koji je površine od oko 150 kvadrata i koristi se za pretovar robe. Na terenu je ekipa Vatrogasno-spasilačke jedinice Trstenika, sa pet vatrogasaca-spasilaca i dva vatrogasna vozila.
Tokom protekla 24 časa,vatrogasci su na teritoriji Odeljenja za vandredne situacije u Kruševcu intervenisali na gašenju požara sedam požara(tavanski prostor čakmare,fasada pomoćnog objekta, smeće u kotejneru i četiri požara na otvorenom prostoru).
U gašenju je bilo angažovano 6 vatrogasaca-spasilaca i 11 vatrogasnih vozila sa opremom. Povređenih i stradalih lica nije bilo.
Preporučujemo
POŽAR U CENTRU BEOGRADA: Gori objekat u Uzun Mirkovoj, vatrogasci su na terenu (FOTO)
20. 02. 2021. u 15:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)