UVODE KAMERE ZBOG VANDALA: U dečijem Kreativnom parku u Kragujevcu tokom noći oštećen deo ograde, nadležni odmah reagovali
U DEČJEM Kreativnom parku u Kragujevcu neko je tokom noći oštetio deo ograde.
Foto Info služba grada
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić osudio je ovaj vandalski čin i naglasio da Kragujevac mora da zaštiti javna dobra.
Sportsko privredno društvo "Radnički", u čijoj nadležnosti je i briga o Kreativnom parku, odlučilo je da angažuje noćnog čuvara za ovaj prostor, a najavili su i da će park ubrzo biti pokriven video-nadzorom.
Preporučujemo
IZ BUDžETA DVA MILIONA: Gradska uprava Kragujevca raspisala konkurs za ekološke projekte
25. 02. 2021. u 17:43
NA ZAHTEV DA MU SE VRATE DECA: Đorđu Joksimoviću stigao ovaj odgovor
25. 02. 2021. u 17:06
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)