NA PROVERI 6OO DIPLOMA: Reorganizacija u gradskoj upravi u Kragujevcu
U OKVIRU reorganizacije u gradskoj upravi u Kragujevcu odlučeno je da se proveri validnost diploma svih zaposlenih,od nameštenika i službenika, do službenika na položaju i funkcionera.
Foto: M.L.
Kako navode u gradskoj upravi, do sada je Ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i nadležnim obrazovnim institucijama poslato više od šest stotina diploma na proveru. Ostao je još manji broj koji će biti poslat uskoro.
Cilj reorganizacije je efikasniji rad gradskih službi,podizanje kvaliteta usluga a u tom kontekstu je,kako navode, potrebno proveriti i kompetentnost svih zaposlenih. Ukoliko se pokaže da je neko diplomu stekao nelegalno, sledi prestanak radnog odnosa.
Preporučujemo
OD 13. FEBRUARA DO 1. APRILA: Izložba predmeta od svile u Narodnom muzeju u Kragujevcu
09. 02. 2021. u 14:53
PROGRAMI SOCIJALNE I ZDRAVSTVENE ZAŠTITE: U Kragujevcu potpisani ugovori o finansiranju
05. 02. 2021. u 21:33
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)