VAKCINISAO SE GRADONAČELNIK VRANJA: Dr Slobodan Milenković primio Fajzerovu vakcinu
GRADONAČELNIK Vranja dr Slobodan Milenković primio je Fajzerovu vakcinu protiv virusa Kovid 19. Za njega nije bilo dileme da li treba da se vakcioniše, jer smatra da je ovo jedini način da se izborimo sa virusom.
Foto: J.S.
- Želeo sam da preuzmem odgovornost, da ličnim primerom kao gradonačelnik, ali i kao zdravstveni radnik, prenesem poruku mojim sugrađanima da je imunizacija civilizacijska tekovina, istakao je gradonačelnik.
On je pozvao građane da se vakcinišu, jer je to jedini način da se savremeno društvo izbori sa pandemijom koronavirusa koja je okovala savremeni svet i odnela mnoge živote
Preporučujemo
KORONA U VRANjU: Kod više od polovine pacijenata dijagnostifikovana bronhopneumonija
09. 01. 2021. u 11:50
KORONA U PČINjSKOM OKRUGU: Još 89 pozitivno na korona virus, najviše u Vranju
06. 01. 2021. u 10:52
NAJVEĆA ŽARIŠTA KORONE U SRBIJI: Najviše zaraženih ima u ovim gradovima
04. 01. 2021. u 15:08
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)