KNJIŽEVNI KONKURS U POŽAREVCU: Pobednik drama "Kuća Ilića"

Д.Н.

02. 10. 2020. u 20:11

ZA pobednika književnog konkursa za najbolju dramu „Slobodan Stojanović“, proglašena je „Kuća Ilića: drama o nestajanju jedne umetničke porodice“, autora Radoja Radosavljevića iz Mislođina kod Obrenovca.

КЊИЖЕВНИ КОНКУРС У ПОЖАРЕВЦУ: Победник драма Кућа Илића

Narodna biblioteka „Ilija M. Petrović“ u Požarevcu

Ovu jednoglasnu odluku doneo je stručni žiri u sastavu: Dragana Bošković, Vukica Strugar i Srđan Koljević, Nagrada pobedniku uručiće se 9. oktobra, tokom manifestacije „Dani Slobodana Stojanovića“, posvećene našem poznatom dramaturgu, autoru kultne TV serije „Više od igre“.

Manifestaciju i književni konkurs organizuje Narodna biblioteka „Ilija M. Petrović“ u Požarevcu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

SRBIJA NABAVLJA NAJMOĆNIJE PVO SISTEME Vučićeva hitna najava: Za dva ili tri meseca obavestićemo javnost