VANDALIZAM U CENTRU SOMBORA: Oštećene nove dečije klupe
ZASAD nepoznati počinioci odvalili su šest štafli sa klupa na nedavno izgrađenom inkluzivnom dečjem igralištu u Parku heroja, pored restorana “Fijaker” i Skupštine grada u centru Sombora.
Foto: J. Bekić
Kako navode u JKP “Zelenilo”, reč je o vandalskom činu za svaku osudu, izvršenom na verovatno najlepšem dečjem igralištu u gradu.
U ovom preduzeću apeluju na građane Sombora da čuvaju urbani mobilijar kojeg uništavaju nesavesni i obesni pojedinci, a plaćaju ga poreski obveznici.
Preporučujemo
AKCIJA GRADSKE UPRAVE SOMBORA: Pitaće preko interneta građane o važnim projektima
09. 09. 2020. u 10:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)