KORONA UŠLA U DVE ŠKOLE U KRAGUJEVCU: Obolela dva učenika
U Kragujevcu nema uslova za ukidanje vanredne situacije, saopšteno je iz kragujevackog Instituta za javno zdravlje.
Mihajlo Luković
U tom gradu juče je registrovano petoro novoobolelih, a sve više je i pregleda. U školama su dva đaka obolela od kovida 19, preneo je RTS.
Škole rade, a sinoć je poceo i Arsenal fest, koji će prvi put biti onlajn od 9. do 16. septembra.
Epidemiolog Instituta za javno zdravlje Predrag Delić navodi da prate podatke koji dolaze sa terena i dodaje da su u poslednje vreme ti podaci ohrabrujući, ali da mora da potraje još određeno vreme da bi mogao da se proglasi kraj vanredne situacije.
-Trenutno u dve škole imamo pojavu po jednog slučaja u odeljenju, što ne podrazumeva izolaciju kompletnog odeljenja-istakao je Delić za RTS.
Preporučujemo
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (2)