KORONA NA KiM: 141 novih slučajeva, šest osoba preminulo
NA KiM je danas potvrđeno novih 141 slučajeva virusa Kovid-19, kao i šest smrtnih slučajeva, saopštio je Institutut za javno zdravlje u Prištini.
Foto: Depositphotos
Najveći broj novozaraženih je u Prištini, preneli su prištinski mediji.
Institut je naveo i da se u poslednja 24 sata oporavilo 219 osoba, ukupno 7.562, kao i da je trenutno aktivno 3.708 slučajeva.
Preporučujemo
SRPSKE KOLEGE SU NAS ODUŠEVILE: Italijanski lekar Vito Prokači o boravku u našoj zemlji
18. 08. 2020. u 14:19
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)