EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U RASINSKOM OKRUGU: Novih 17 slučajeva,u bolnici u Kruševcu 84 pacijenta
MEĐU 17 novoinficiranih slučajeva korona-virusa u Rasinskom okrugu, osam je pacijenata iz Kruševca,četiri iz Aleksandrovca, tri iz Trstenika i dva slučaja registrovano je u Ćićevcu.
S. Babović
Broj obolelih o KOVID-19 od početka epidemije iznosi 1.22 slučajeva na teritoriji okruga, od čega je virus najviše bio potvrđen u Kruševcu - 683.
U Aleksandrovcu je bilo 210 jedinstvenih pozitivnih nalaza briseva, u Brusu -99,u Trsteniku-53,Brusu-39,Ćićevcu-39 i Varvarinu-38.Na Infektivnom odeljenju Opšte bolnice u Kruševcu trenutno je hospitalizovano 84 pacijenta,ali ta brojka danima varira.Vanredna situacija još uvek je na snazi u Kruševcu,Brusu,Aleksandrovcu i u Trsteniku.
Preporučujemo
RASINSKI OKRUG: 28 novih zaraženih - u Kruševcu, Aleksandrovcu i Varvarinu
26. 07. 2020. u 16:06
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U RASINSKOM OKRUGU: Od korone buluje 325 ljudi
21. 07. 2020. u 15:19
NOVIH 97 SLUČAJA U RASINSKOM OKRUGU: Porastao i broj hospitalizovanih
20. 07. 2020. u 18:48
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)