Mobilna aplikacija - POČINJE REKONSTRUKCIJA ZATVORENOG BAZENA U ZRENJANINU
Pokrajinski sekretar za regionalni razvoj, međuregionalnu saradnju i lokalnu samoupravu Aleksandar Sofić i gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura, potpisali su ugovor o finansiranju izrade projektno tehničke dokumentacije za adaptaciju Sportsko-rekreativnog centra Jug bazen u Zrenjanin.
grad Zrenjanin
Projekat obuhvata izradu kompletne projektno tehničke dokumentacije za adaptaciju, rekonstrukciju, dogradnju i izgradnju postojećih sadržaja u okviru sportsko rekreativnog centra koji je trenutno zatvoren za upotrebu zbog dotrajalosti konstrukcije i bezbednosnih rizika.
- Naš zatvoreni bazen, zahteva sveobuhvatnu sanaciju, modernizaciju i usklađivanje sa tehničkim i bezbednosnim normama i nakon višemesečnih pregovora, u saradnji sa javnom ustanovom Sportski objekti, preduzeli smo aktivnosti koje su neophodne kako bi radovi na rekonstrukciji krenuli - naglasio je gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura, uz napomenu da je potpisani ugovor kruna višemesečnih pregovora sa svima koji bi mogli pomoći u rekonstrukciji zatvorenog Gradskog bazena u Zrenjaninu.
Preporučujemo
REKONSTRUKCIJA VODOVODNE MREŽE U APATINU: Vlada opredelila 284 miliona dinara
10. 03. 2026. u 13:47
AMBASADORKA FRANCUSKE POSETILA SVILAJNAC: Otvorene mogućnosti za razvoj saradnje
10. 03. 2026. u 12:19
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)