DELA SVE GOVORE: Dan pobede u Loznici Srbi vazda bili i ostali veliki antifasisti
Dan pobede nad fašistima u Loznici obeležen u organizaciji SUBNOR Grada komemoracijom na partizanskom groblju uz prisustvo Vojske Srbije, predstavnika ambasade Rusije u Beogradu, zamenika gradonačelnika Petra Gavrilovića.Loznice i svih udruženja koja neguju tradicije oslobodilačkih ratova Srbije.
V Mitrić
Profesor Petar Gavrilović, zamenik gradonačelnika, kaže da je srpski narod, ne samo platio visoku cenu borbe protiv fasizma, već je pružio grandiozan otpor I značajno doprineo njegovom slamanju, ne samo na tlu tadašnje Jugoslavije.
Po Gavrilovićem recima, narod je uvek bio na pravoj strani sto pokazuje i veličanstvena parada u Moskvi povodom Dana pobede na kojoj je jedan od najpocasnijih gostiju nas predsednik Aleksandar Vučić.
ZIVOTA Isaković, predsednik GO SUBNOR u Loznici, kaze da su Loznica i Jadar poznati kao slobodarski krajevi, gde se ljudi rađaju s ljubavlju za rodna ognjišta, ZAVIČAJ I svoju Srbiju.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)