DONIRANJE KRVI U PARAĆINSKOJ TEHNOLOŠKOJ ŠKOLI: Šansu za humanost imaju maturanti

Зорана Рашић
Zorana Rašić

25. 03. 2025. u 13:38

SVI punoletni srednjoškolci u Paraćinu imaju priliku da učestvuju u predstojećoj akciji doniranja krvi koja će se održati u četvrtak, 27. marta, u Tehnološkoj školi.

ДОНИРАЊЕ КРВИ У ПАРАЋИНСКОЈ ТЕХНОЛОШКОЈ ШКОЛИ: Шансу за хуманост имају матуранти

Foto: Z. Rašić

Kako je najavljeno iz Crvenog krsta, akcija će trajati od 11 do 16 sati i realizovaće se kao i uvek sa Zavodom za transfuziju krvi iz Niša.

Osim maturanata i zaposlenih u paraćinskim školama, dobrodošli su i svi ostali sugrađani do 65 godina starosti.

Kako bi motivisali učenike da daruju krv, volonteri i zaposleni u Crvenom krstu obići će sutra sve paraćinske srednje škole, podeliti edukativne flajere i održati predavanje o dobrovoljnom davalaštvu krvi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ČITAV GRAD U AUSTRIJI OSTAO ZATEČEN ZBOG SRBA: Evo šta su uradile delije (VIDEO)