DA SE GRAĐANI OSVEŽE: Na frekeventnim lokacijama u Novom Sadu "Vodovod" postavio cisterne sa piaćom vodom
NA najfrekventnijim lokacijama u Novom Sadu, JKP 2Vodovod i kanlizacija" je usled vrelog temeraturnog talasa, postavila cisterne sa pijaćom vodom, kako bi sugrađani mogli da se osveže.
FOTO:Lj.P.
Cisterne sa pijaćom vodom su postavljene kod Futoške pijace, ispred Železničke stanice, na okretnici kod Štranda i ispred Katedrale.
Građani se, kako navode u ovom preduzeću, mogu osvežiti i na javnim česmama na nekoliko lokacija. Česme se redovno kontrolišu i u tehnički su ispravnom stanju. I ovog puta apeluju na sugrađane da čuvaju gradski mobilijar, i da ga ne oštećuju.
Iz JKP "Vodovod i kanalizacija" uputili su ovom prilikom i apel korisnicima da pijaću vodu koriste namenski i racionalno.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)