ZASEDALO OPŠTINSKO VEĆE U PARAĆINU: Predlog prvog rebalansa budžeta upućen Skupštini
ČLANOVI Opštinskog veća u Paraćinu razmatrali su danas na 27. sednici brojne tačke, a više predloga odluka upućeno je Skupštini opštine na razmatranje i odlučivanje.
Foto: paracin.rs
Između ostalog, kako je objavljeno na sajtu Opštine Paraćin, odbornicima je upućen izveštaj o izvršenju budžeta te opštine za period od 1. januara do 30. juna, kao i predlog prvog rebalansa lokalne kase za ovu godinu.
Skupštini su upućeni još predlozi prve izmene i dopune ovogodišnjeg Programa uređivanja građevinskog zemljišta i održavanja komunalne infrastrukture, Programa izgradnje, rekonstrukcije i održavanja javnih puteva, kao i druga izmena Programa poslovanja JKP „Crnica“ Paraćin.
Predlozi pojedinačnih odluka o komunalnim delatnostima, između ostalog, takođe su sa današnje sednice upućeni odbornicima, dok je na javnu raspravu dat nacrt Odluke o akustičnom zoniranju u obuhvatu Plana generalne regulacije naseljenog mesta Paraćin.
Preporučujemo
UGAŠENA VATRA: Najveći požar koji je ikad zadesio Novi Pazar stavljen pod kontrolu
24. 01. 2026. u 11:32
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)