HAVARIJA U CENTRU ZRENJANINA: Pukla cev, "progutala" asfalt na kolovozu

ВИК

24. 05. 2024. u 23:22

EKIPE zrenjaninskog Vodovoda, reagovale su munjevito i uz upotrebu teške mehanizacije započeli su radove na sanaciji havarije na vodovodnoj mreži u centru Zrenjanina.

ХАВАРИЈА У ЦЕНТРУ ЗРЕЊАНИНА: Пукла цев, прогутала асфалт на коловозу

Foto: P. Milošević

   
Havarija koja je prouzrokovala urušavanje dela asfalta, dogodila se posle 21 časova, a dok traju radovi, bez vode će biti nekoliko ulica u okolini.
 
- Obzirom da je u pitanju havarija većeg obima teško je predvideti vreme potrebno za otklanjanje kvara, a trenutne procene sa terena su da će radovi potrajati do posle ponoći - kaže mr Siniša Gajin, uz napomenu da će odmah po okončanju radova, voda biti puštena u sistem i u kratkom vremenskom periodu doći će do normalizacije vodosnabdevanja. 
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?