ZDRAVI I NA SELU I U GRADU: Sombor nastavlja da obnavlja ambulante
U sklopu programa Grada Sombora „Zdravi i na selu i u gradu“, nastavljeni su radovi na renoviranju ambulanti Doma zdravlja kako u gradu, tako i u ostalim naseljenim mestima, a trenutno su u toku radovi u Aleksi Šantiću i Čonoplji.
foto:Grad Sombor
U sklopu završenih radova u Čonoplji, zamenjena je komplet stolarija, okrečeni su zidovi, kupljen je novi kotao i u pripremi je projekat za priključak na gasnu instalaciju. Na objektu ambulante u Aleksi Šantiću, u toku su radovi na pripremama za krečenje prostorija.
- Prethodne godine, završeni su radovi na renoviranju ambulante u Kljajićevu, Doroslovu, Riđici i Bezdanu a programom za 2023. godinu, pored Alekse Šantića i Čonoplje, biće renovirani domovi zdravlja i u Stanišiću, Svetozar Miletiću i Bačkom Monoštoru. Za narednu godinu, ostalo nam je da renoviramo ambulante u Bačkom Bregu, Staparu, Kolutu, Telečkoj i Rastini - kaže Antonio Ratković, gradonačelnik Sombora. - Grad Sombor će nastaviti sa ulaganjem u sve ambulante u gradu i naseljenim mestima, kako bi naši sugrađani i medicinsko osoblje imali što bolje uslove kako za zdravstvene preglede, tako i za rad.
Preporučujemo
OGLAŠENA PRODAJA IMOVINE AUTOBUSKOG PREVOZNIKA IZ VRŠCA Ode firma za 615 miliona
25. 01. 2026. u 20:00
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)