RADOVI ELEKTRODISTRIBUCIJE NOVI SAD: Evo gde neće biti struje 2. i 3. februara
ZBOG radova na elektromreži u Novom Sadu, u četvrtak i petak, 2. i 3. februara, biće isključene pojedine ulice u Novom Sadu, Rumenki i Kaću.
S.B.
U četvrtak, 2. februara, od 9 do 11 časova, neće biti struje u Rumenki, u ulici Mladena Stojanovića, Svetozara Markovića, Omladinskoj, Adi Endrea, Svetosavskoj i na Crpnoj stanici.
U petak, 3. februara, od 8.30 do 11 časova bez struje će ostati ulice u Novom Sadu, Podunavska, Nova i Dunavska , a od 9 do 10.30 časova, ulice u centru grada, Zmaj Jovina, Modene i Katolička porta.
Takođe u petak, od 9 do 11 časova, neće biti struje u Kaću, u ulicama Moše Pijade i Sime Šolaje.
Preporučujemo
PODRŠKA SPORTSKIM ORGANIZACIJAMA U PARAĆINU: Za odobrene godišnje programe 55 miliona
19. 02. 2026. u 13:54
SKUP LOKALNIH PREDUZETNICA U ĆUPRIJI: Predstavljen program „Snažne i važne“ (FOTO)
19. 02. 2026. u 12:44
IZLOŽBA SKULPTURA „DOBA KENTAURA“: Sutra uveče u Kulturnom centru u Paraćinu
19. 02. 2026. u 12:21
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)